szminka origins
Beauty

Nawilżające pomadki Origins Blooming Bold

Szukając idealnej pomadki na upalne dni, natknęłam się na cudownie opakowane szminki Origins Blooming Bold, które zachwyciły mnie nie tylko swoim niezmiernie gustownym wyglądem, ale przede wszystkim właściwościami nawilżającymi.

O tej porze roku usta narażone są na niekorzystne czynniki atmosferyczne takie jak wysoka temperatura, suche powietrze czy wysokie promieniowanie UV. Dzięki wymienionym pomadkom nie ma potrzeby rezygnacji z kolorowych ust na rzecz balsamów regeneracyjnych, ponieważ Blooming Bold skutecznie pielęgnują wargi dostarczając im wielu bogatych składników odżywczych, będąc jednocześnie kosmetykiem do makijażu.

Właściwości pielęgnacyjne są zasługą obecności w składzie aż 12 odmian wosków kwiatowych, będących żródłem wielu składników odżywczych stanowiących istny zastrzyk witaminowy dla delikatnej skóry ust. Pokruszone płatki kwiatów i olejki eteryczne odpowiedzialne są za piękny zapach kosmetyku a obecność miodu z dzikich kwiatów zapewnia wielogodzinne nawilżenie.

Pomadki posiadają przyjemnie skremową konsystencję i pozostawiają satynowe wykończenie. Gama kolorystyczna składa się aż z 24 soczystych barw w ciepłej tonacji nadających pełne krycie.

Nie zawierają parabenów, ftalanów, SLS, glikolu propylenowego, oleju mineralnego, DEA, wazeliny, parafiny, perełek polietylenowych, formaldehydu i składników zwierzęcych * (* z wyjątkiem miodu, wosku i wosku pszczelego).

szminka origins

szminka origins

szminka origins

szminka origins

szminka origins

szminka origins

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *